Genel Bilgiler

Toplantı İsmi : 55. Ulusal Psikiyatri Kongresi
Kongre Merkezi : Pullman Otel, İstanbul
Tarih : 23 - 27 Ekim 2019

Kongre Ön Programı

23 Ekim 24 Ekim 25 Ekim
26 Ekim 27 Ekim  

Kongre Dili: Kongre resmi dili, Türkçe’dir. Yabancı konuşmacıların sunumlarında İngilizce-Türkçe, Türkçe-İngilizce simultane çeviri yapılacaktır.

Yaka Kartı: Katılımcıların sempozyum süresince tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde katılımlarında yaka kartlarını bulundurmaları gerekmektedir.

Kongre Kayıt: Kayıt masası; 23-27 Ekim 2019 tarihlerinde 08:00 - 21:00 saatleri arasında açık olacaktır.

Yaka kartı: kongre çantası, katılım belgesi ve toplantı dokümanlarını kayıt masasından alabilirsiniz.

Web Sayfası: Kongrenin resmi internet sayfası olan www.upk2019.org'dan kongre programı, kayıt koşulları, bildiri gönderme koşulları ve tarihiyle ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Katılım Belgesi: Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara, toplantı son günü olan 27 Ekim 2019 tarihinde, katılım belgeleri verilecektir. Katılım belgelerini kayıt masasından alabilirsiniz.

Kredilendirme: Kongrenin tüm oturumları Türk Tabipler Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirme Kurulu tarafından kredilendirilecektir.

Davet Mektubu: Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek olan kongre davet yazıları Kongre Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Fazla sayıda hekim istihdam eden kurumlara merkezi izin yazısı yazılacaktır. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir. Davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

Bildiriler: Tüm bildiriler online bildiri sistemiyle web sayfası üzerinden toplanacaktır.

Organizasyon Sekreterligi: Kongre ile ilgili kayıt, konaklama, stand, sponsorluk ve her türlü talepleriniz için yetkili kongre organizasyon firması, Invictus Turizm Kongre ve Organizasyon’a başvurmanızı rica ederiz.